Tak toto je náš tým, který se o Vás stará. A to zdaleka nejsme všichni 😉

Bohuna – Velkej Bohouš / hlavní vedoucí Klárka – Malej Bohouš / hlavní vedoucí
je nejstarším článkem táborového týmu a babičkou čtyř skvělých vnoučátek od svých dvou dcer. Pracuje jako realitní makléř. Ve volných chvílích si ráda zajde do divadla, koncerty a věnuje se kulturním programům.  Každoročně s každým táborem se vrací do dětství, kde pravděpodobně vznikla láska k táborům. Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT. Moc dobře, ale ví, že bez správného týmu táborových lidiček, by tábor nemohl fungovat. na tábory jezdí od doby, kdy jako dítě mohla. Přes oddílovou vedoucí, člena štábu se připravuje jednou nastoupit jako hlavní vedoucí k převzetí táborů. Vystudovala zdravotní školu a začala studovat pedagogiku volného času. Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT. Další zkušeností je práce v restauračních zařízení. V současné době je na mateřské dovolené a věnuje se svým dvěma  synům. Má pozitivní povahu a vše se snaží v životě řešit s nadhledem a úsměvem.
   
Kuba – Jaman / hlavní štáb – Bambusárna Tomáš – Stróža / hlavní štáb Bambusárna
je zaměstnán jako řidič zásobování. Mezi jeho záliby a koníčky, patří cyklistika – aktivně a příležitostně horolezectví, turistika a sjíždění řek. Největší láskou je jeho malá dcerka. Na více zálib vzhledem k vytíženosti v zaměstnání nemá moc času. O to víc se těší, že využije své aktivity s dětmi na táboře. vystudoval archeologii na Západočeské universitě v Plzni a v současné době je zaměstnán u Policie české republiky-Zajímá se o historii a je velkým sportovcem. Hraje závodně futsal, někdy si skočí na tenisové kurty, jezdí na bruslích a v zimě snowboard. Má rád dobrou a kvalitní zábavu a to i při dobrém filmu. Je dlouhodobou součástí našeho táborového týmu.
Iva / hlavní štáb – Bambusárna  Kikina / hlavní štáb – Bambusárna
vystudovala na Střední pedagogické škole v Litoměřicích obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní pracuje jako učitelka v Mateřské škole. Deset let se věnovala tanci v tanečním klubu, kde nyní působí jako trenérka. Kromě tancování jí baví zpěv a práce s dětmi. Má ráda legraci a je dobrou parťačkou s odpovědností jí vlastní. Zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte a vedoucího jsou dobrou průpravou člena štábu v našem týmu. odchovanec tábora od dítěte až po dospěláka, dnes již maminka malé dcerky. Je absolventkou Střední škole Automobilní v Holicích – Silniční doprava v současné době na mateřské dovolené. Mezi aktivní koníčky patří volejbal a Zumba, které se věnuje tři roky. Človíček léta oddaný táborům s pozitivním přístupem k dětem, stále se usmívající je pozitivním a kladným článkem do našeho týmu, neboť zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte a vedoucího jsou dobrou průpravou člena štábu v našem týmu.
   
Barča / oddílová vedoucí Marťa / oddílová vedoucí
studuje bakalářské studium na univerzitě Hradec králové předškolní pedagogiku a už učí v mateřské škole od střední školy chodila na různé dobrovolnické akce pro děti do dětských domovu nebo doučovat děti. Závodně hrála volejbal, teď již jen rekreačně. Mezi další zájmy a záliby patří jízda na bruslích, návštěva koncertů a festivalů a procházky s její láskou pejskem – stafordkou. Děti z mladších oddílů je určitě nebudou nudit. prošla na táborech od dítěte až po vedoucí a jak se říká, to jsou nejlepší vedoucí. Maturovala na osmiletém Gymnáziu Jateční v Ústí nad Labem, pokračuje na Policejní akademii v Praze. Zpěv, hudba a dobrá zábava společně se sportovním aerobikem, kterému se věnuje deset let, jsou dobrým předpokladem práce v našem týmu. Hodiny aerobiku jistě najdou své uplatnění v našich táborových aktivitách.
   
Tibor – TiBi On / oddílový vedoucí Jirka – Kočis / oddílový vedoucí
Dětské tábory mají své kouzlo a už od dětství jsem jimi učarován a ve svých 14 letech jsem začal jezdit jako praktikant, později i jako vedoucí. Všechno má svůj vývoj, stejně tak i můj profesní život se postupně vyvíjel až k současnému zaměstnání na základní škole v Bílině. Na zákalní škole působím jako tělocvikář. V současnosti se mi plní další sen a působím jako profesionální trenér ledního hokeje v klubu HC Huskies Teplice. K všestrannému pohybu a sportu vedu i své dvě děti, dokonce starší syn je velký – malý hokejista a mladší dcera absolvovala své první krůčky na ledě. Děti jsou naše budoucnost a bavím se s nimi. vyučený kuchař na hotelové škole v Teplicích v současné době pracuje jako operátor CNC strojů v jedné velké firmě. Má rád a tudíž se zajímá o přírodu, turistiku, různé sporty, dobrou muziku a filmy. Nejvíce ale je zapálen pro práci s dětmi na táborech a jeho dlouhodobá táborová zkušenost mluví sama za sebe.Jsem pro každou srandu a táborové soutěžení a zápolení.
   
Tom – Shaman / oddílový vedoucí Nikča / oddílová vedoucí
je další posila v našem týmu parťáků z Holic. V současné době pracuje jako řidič v mezinárodní kamionové dopravě. Má rád sport a tvrdí, že už mu to tolik nejde, ale na táboře to s dětmi pořádně rozpálí a to hlavně fotbal, basketbal, tenis a hokej. Ale tak nějak vlastně každý pohybový sport. K tomu jezdí na kole a chodí na túry. S úsměvem vstává s úsměvem chodí spát. po ukončení studií pracuje jako asistent pedagoga na základní škole. Několik let pomáhala s vedením dětí u hasičů a na dětském táboře tudíž má s dětmi bohaté zkušenosti. Mezi její velké záliby patří cestování, čtení a organizování různých akcí, takže zábava a společenské hry jsou na táboře jako když najdeš. A pokud se k tomu přidá i její vášeň pro dobré jídlo, tak budou děti baštit jako o závod. Je přátelská a ráda si jde za svým cílem a je pro každou legraci.
   
Marek – Truhlik / oddílový vedoucí Honza – Lepšoun / oddílový vedoucí
od dítěte až po dospěláka, došel na pozici vedoucího, kde se mu budou hodit zkušenosti z dětských let na táboře. Je studentem na Střední škole veřejnoprávní TRIVIS v Ústí nad Labem a chtěl by  být vyšetřovatel. Mezi oblíbené koníčky patří jízda na kole, sport, vaření a cestování a  jeho cílem je jednou procestovat Anglii. Vedoucí chce být proto, neboť mu náš tábor přinesl  hodně a chtěl by zůstat co nejdéle a předat své zkušenosti a zážitky dalším táborníkům, kde může být sám sebou a bere tábor jako svou druhou rodinu. Je kamarádský, společenský a nezkazí žádnou legraci. vyučený strojní mechanik s dálkovou nástavbou v současnosti pracuje jako montážní zámečník – opravář hydrauliky. Řadu let na táborech jako jako oddílový vedoucí a navíc a ještě i jako oddílový vedoucí na rybářském táboře. Kromě táborů občasně vypomáhá na rybářském kroužku a taktéž se příležitostně stará o ratolesti příbuzenstva. Mezi koníčky patří rybaření, výlety do přírody, různé sportovní aktivity, kutilství, sledování filmů, práce s dětmi. U dětí je jako ve svém živlu. Je pro každou správnou zábavu a to vše samozřejmě se smyslem pro zodpovědnost/td>
   
 
František – Fany / oddílový vedoucí  
vyučený kuchař, který pracoval v Praze jako zástupce šéfkuchaře v staročeské kuchyni v řetězci Ambiente. Ve svém volném čase hraje jako didzej, je pro každou srandu a pobavení, má rád fitness, extrémní a bojové sporty, edm (elektronic dance music), tanec a proto je jeho tělo pořád v pohybu. Kuchařský plášť vyměnil za pozici vedoucího na táboře.  
   
Markéta – Mekynka / hlavní zdravotník Michal / zdravotník

vystudovala zdravotní školu v Teplicích a zdravotnického záchranáře a této profesi se věnuje. Je maminkou dvou dětí a v současné době je na mateřské dovolené. K jejím zálibám a koníčkům patří motorky, lyžování, bruslení a má ráda retro ve všech podobách. Je zásadová, zodpovědná s veselou a pozitivní povahou.

Pracuje ve státní správě a to na Ministerstvu Obrany, jako zdravotní záchranář. Díky zaměstnání poměrně hodně cestuje po celém světě. Věnoval se aktivně sportu, hlavně fotbalu a do nedávna trénoval mládež v Holicích a organizoval soustředění, takže s prací s dětmi, má bohaté zkušenosti. Další velkým koníčkem je hudba. Hraje na několik nástrojů – kytara, basa, bicí a dvacet let má vlastní kapelu. Rád si zajde na ryby “někdy”. Díky zaměstnání hodně cestuje po celém světě. A má rád disciplínu, což je pro táborovou činnost důležité.