Tak toto je náš tým z “Bambusárny”, který se o Vás stará. A to zdaleka nejsme všichni 😉

Bohuna – Velkej Bohouš  Klárka – Malej Bohouš 
Je zakladatelkou a členem vedení organizace. Díky aktivitám v Dominu se vrací do dětství, kde pravděpodobně vznikla láska k táborům. Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT. Moc dobře ví, že bez správného týmu táborových lidiček, by tábor nemohl fungovat. Je babičkou čtyř skvělých vnoučátek od svých dvou dcer. Pracuje jako realitní makléř. Ve volných chvílích si ráda zajde do divadla, koncerty a věnuje se kulturním programům. Na tábory jezdí od doby, kdy jako dítě mohla. Přes oddílovou vedoucí, člena štábu se připravuje jednou nastoupit k převzetí táborů. Vystudovala zdravotní školu a pedagogiku volného času. Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT. Další zkušeností je práce v restauračních zařízení. V současné době je na mateřské dovolené a věnuje se svým dvěma  synům. Má pozitivní povahu a vše se snaží v životě řešit s nadhledem a úsměvem.
   
 
Kamča  

Ahoj, jmenuji se Kamča, na táboře mám přezdívku Kamínek a letos s vámi pojedu jako hlavní vedoucí. Ve všední dny pracuji s databázemi a grafy, ale o víkendech utíkám do přírody přespávat pod širákem, jezdit na kole, lézt po skalách nebo v zimě chodit na skialpech.
Tábor pro mě byl odmala místem plném radosti z her, kamarádů a přírody. A já tu zkušenost teď ráda předávám dalším dětem. Bez ostatních vedoucích by to ale nešlo. Jsme sehraná parta a za jejich nasazení a zápal pro děti a táborové hry bych dala ruku do ohně.

 

   
Barča Krupa

Jmenuji se Barča a na tábory jezdím už od školky. Popravdě si nedokážu představit léto bez tábora ani teď v mých 21 letech. Bez kamarádů, se kterými sem jezdím, bez her a aktivit, u kterých je vždycky velká zábava. Mám ráda puťáky a téměř veškeré týmové hry v lese. Jako vedoucí se snažím dělat co se dá, aby takový pocit z léta, měli všichni na táboře. Všem říkám – Nikdy není pozdě s táborem začít.

Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa. Je mi 27 let a pracuji jako vědecký výzkumník. Na tábory jezdím nepřetržitě od svých čtyř let a už si bez nich nedovedu představit léto. Jako vedoucí mívám kromě přípravy celotáborové hry na starost vždy nejstarší oddíly, u kterých se kromě vytvoření zábavného programu pokouším dále rozvíjet jejich dovednosti a schopnosti v rámci připravovaných her. Těším se, až se letos táboře uvidíme!
   
 
Lukáš   

Lukáš Fürst, 26 let, vystudovaný grafik a animátor. V současné době podnikám ve filmovém průmyslu jako kameraman a střihač.
Ve volném čase doučuji kresbu a malbu + připravuji studenty na střední a vysoké umělecké školy.
Záliby: kamera, střih, film, divadlo, squash, fitko,volejbal, malba, kresba, motion grafika.

 
   
Linda Petr (Hrubý)
Jmenuju se Linda, je mi 21 (v době tábora už 22:(() a jsem ráda, že už po páté pojedu v létě na tábor jako oddílový vedoucí. Studuju psychologii a pracuju jako lektorka primární prevence (rizikového chování) na školách. Práce s dětmi a dospívajícími mě zajímá, baví a vidím v ní velký smysl. Cením si času stráveného v přírodě a navíc mezi fajn lidmi. Proto pro mě tábor k létu neodmyslitelně patří. Na tábory jezdím od dítěte až pod dospělého. Jsem maturant na jazykovém gymnáziu: Studuji na univerzitě Karlově obor sociologie. Jsem velmi soutěživý a sportovně založený. Zbožňuji basketbal a fotbal. Na pozici oddílového vedoucího pracuji už pár let. Vymyslím program, které děti zaručeně zabaví a možná i unaví. A jsem milovník přírody a zastánce skupinových her v lese.
   
Pája Mirek
Jmenuju se Pája a na tábory jezdím od mala. Naplňuje mě jak klid a příroda kolem, tak čas strávený s kamarády. Ty nejlepší, co mám jsou právě z tábora.
Ráda bych ukázala i Tobě, jak se dá zažít léto, tak aby ses bavil! Tak se neboj a pojeď jo? Vidíme se v létě! ☀️
Ahoj, já jsem Mirek, sportovec tělem i duší. Jsem dobrák od kosti, každému rád pomůžu, mám smysl pro humor a jsem pro každou legraci! Povoláním jsem kuchař, vařit mě moc baví. Volný čas trávím nejraději s rodinou a kamarády. Vyzkoušel jsem si mnoho sportů, ale v současné době se věnuji hlavně wrestlingu. Na tábor jezdím už několik dlouhých let.
   
Jirka (Hermann) Verča
Ahoj, já jsem Jirka, je mi 19 a na tábory jezdím již od svých útlých let. Jelikož se po sléze staly mou vášní, neodmítal jsem navázat na dětské roky také vedoucováním (tento rok již potřetí). Vždycky jsem miloval tábor plný akce, tradičních akčních her, soutěživosti, přírody a super kolektivu. Doufám, že si v novém prostředí užijeme co nejlepší letní táborové dny a že se tam setkáme v co největším počtu!  🤷‍♀️🙄😥👩‍👦‍👦💗🙈🤗😚🍟🥂🎂😴💣🙄

Jmenuji se Verča, je mi 20, jsem studentka a na tábory jezdím již velmi dlouho. Mám ráda přírodu a sporty – hlavně, když je u toho legrace. Ve volném času se věnuji hudbě a malování. Mám moc ráda práci s dětmi, baví mě rozvíjet jejich zájmy a talenty.

   
Michal Vojta

Michal Hurdálek ala Obláček. Věk:30. Povolání: Vychovatel v ŠD, učitel na prvním stupni ZŠ.
Záliby: kreslení/malování, čtení, PC hry, filmy, fantasy, sci-fi, deskové a karetní hry, cyklistika, turistika, plavání.
Co nemusím: fotbal, hip-hop, smutek, kapusta a brokolice.

Vojta neboli Valda. Jsem student molekulární biologie na PřF UK. Už od útlého dětství vyrážím každý rok na jeden až dva tábory a v přírodě se cítím jako doma. Hrozně rád vymýšlím nové světy, hry a příběhy, které rád předávám dál. Mými koníčky jsou četba, sledování filmů a seriálů, cestování a hraní her na hrdiny (RPG). Rád rozvíjím komunikaci v kolektivu a tvořím pro děti nezapomenutelné zážitky. Snažím se vždy pomoci a podpořím jakoukoliv neplechu.
   
 
Jirka (Jirásek)  
Ahoj Jsem Jirka Jirásek. Na dětské tábory jezdím od dětství takže k nim mám dost hluboký vztah a neumím si bez nich moc léto představit. Pracovně trávím většinu roku v zahraničí, takže se rád vracím na 14 dní zpět k bezva partě lidí. Jinak miluju výšky focení, tanec, focení, tance atd.  
   
Týna Honza

Jsem Týna. Na tábor jezdím již od dětství. I přesto, že se už 2 roky nedám klasifikovat jako dítě, jezdím dál – akorát jako vedoucí. Studuji na PřF UK v Praze.
Mezi mé záliby patří čtení, stretching a konverzace s přáteli, ráda také poznávám nové lidi.
Pro děti nejradši připravuji program, který aktivně rozvíjí myšlení.

Honza neboli Čahoun, jsem vyučený strojní mechanik s dálkovou nástavbou. V současnosti pracuji jako montážní zámečník – opravář hydrauliky. Již od malička jezdím na tábory. Řadu let na táborech působím jako oddílový vedoucí, dříve i na rybářském táboře. Kromě táborů vedu rybářský kroužek a pomáhám s malými hasiči v SDH. Taktéž se příležitostně starám o ratolesti příbuzenstva. Mezi mé koníčky patří rybaření, výlety do přírody, různé sportovní aktivity, kutilství, sledování filmů, práce s dětmi. U dětí jsem jako ve svém živlu. Jsem pro každou správnou zábavu a to vše samozřejmě se smyslem pro zodpovědnost.
   
Petr (Kotlan) Anet

Jmenuji se Petr. Na tábor jezdím už od mala. Jako vedoucí sice teprve začínám, ale těším se na sbírání nových zkušeností. Ve svém volném čase se rád věnuji sportu, konkrétně sportovnímu šermu, knihám a hrám všeho druhu.

Jezdit na tábory je pro mě takovou letní tradicí už od mých pěti let. Dříve jsem si je však užívala z pozice dítěte, zatímco nyní již jako vedoucí. Mám ráda procházky v přírodě, objevování nových míst, seznamování s novými lidmi a tvoření nových vzpomínek. Na letošní léto se těším o to víc, že se po roce studování v zahraničí vrátím zpět a budu si moci tradičně užít letních táborových radovánek.
   
   
   
   
   
 
Ima (Zdravotnice)    
Ahoj, jmenuji se Ima, je mi 20 let a jsem studentkou Zoorehabilitace a asistenčních aktivit se zvířaty. Absolvovala jsem kurz Zdravotníka zotavovavích akcí od Českého Červeného Kříže, kurz první pomoci od Zdravotnické záchranné služby a několik dalších školení. Během střední školy jsem si zařídila praxi ve třídě dětí se speciálními vzdělávacími potřebami, kam jsem po celý rok docházela. Práce s dětmi mě baví a chtěla bych se jí věnovat i v budoucnu. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě nebo se svými čtyřnohými miláčky. Ačkoliv vás na marodce rády přivítáme, doufám, že nás budete muset vyhledávat co nejméně. Tak pevné zdraví a ahoj na táboře.