Náš tým

Dvě nejdůležitější ženy, bez kterých by tábor nebyl

Bohuna - Velkej Bohouš

foto Bohuna Tomášková

Je zakladatelkou a členem vedení organizace. Díky aktivitám v Dominu se vrací do dětství, kde pravděpodobně vznikla láska k táborům. Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT. Moc dobře ví, že bez správného týmu táborových lidiček, by tábor nemohl fungovat. Je babičkou čtyř skvělých vnoučátek od svých dvou dcer. Pracuje jako realitní makléř. Ve volných chvílích si ráda zajde do divadla, koncerty a věnuje se kulturním programům.

Klárka - Malej BohoušNa tábory jezdí od doby, kdy jako dítě mohla. Přes oddílovou vedoucí, člena štábu se připravuje jednou nastoupit k převzetí táborů. Vystudovala zdravotní školu a pedagogiku volného času. Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT. Další zkušeností je práce v restauračních zařízení. V současné době je na mateřské dovolené a věnuje se svým dvěma  synům. Má pozitivní povahu a vše se snaží v životě řešit s nadhledem a úsměvem.

A tady jsme! Vedoucí Domino tábora.

Historie této party vedoucích sahá až po vedoucí našich rodičů, kteří tuhle partu založili (to je opravdu spostu let a několik generací). Říkali si #turnusone ✌ Pokaždé, když oddaný táborník doroste do dospělosti – tedy jezdí s námi od nejmenších oddílů, tak se stává prágošem a pak vedoucím. Je to taková naše tradice, kterou si rádi udržujeme. Roky parta turnusone jezdila na jiné místo s jiným vedením. Pak nám ale Klárka s Bohunkou zkřížily cestu a od té doby tvoříme JEDEN TÝM a pořádáme DOMINO tábor.

KRUPA

Jmenuji se Tomáš, ale na táboře mi říkají Krupa. Je mi 27 let a pracuji jako vědecký výzkumník. Na tábory jezdím nepřetržitě od svých čtyř let a už si bez nich nedovedu představit léto. Jako vedoucí mívám kromě přípravy celotáborové hry na starost vždy nejstarší oddíly, u kterých se kromě vytvoření zábavného programu pokouším dále rozvíjet jejich dovednosti a schopnosti v rámci připravovaných her. Těším se, až se letos táboře uvidíme!

BARČA

Jmenuji se Barča a na ábory jezdím už od školky. Popravdě si nedokážu představit léto bez tábora ani teď v mých 21 letech. Bez kamarádů, se kterými sem jezdím, bez her a aktivit, u kterých je vždycky velká zábava. Mám ráda puťáky a téměř veškeré týmové hry v lese. Jako vedoucí se snažím dělat co se dá, aby takový pocit z léta, měli všichni na táboře. Všem říkám – Nikdy není pozdě s táborem začít.

Lukáš

Lukáš Fürst, 26 let, vystudovaný grafik a animátor. V současné době podnikám ve filmovém průmyslu jako kameraman a střihač. Ve volném čase doučuji kresbu a malbu + připravuji studenty na střední a vysoké umělecké školy. Mé záliby jsou: kamera, střih, film, divadlo, squash, fitko, volejbal, malba, kresba, motion grafika.

Petr

Na tábory jezdím od dítěte až pod dospělého. Jsem maturant na jazykovém gymnáziu: Studuji na univerzitě Karlově obor sociologie. Jsem velmi soutěživý a sportovně založený. Zbožňuji basketbal a fotbal. Na pozici oddílového vedoucího pracuji už pár let. Vymyslím program, které děti zaručeně zabaví a možná i unaví. A jsem milovník přírody a zastánce skupinových her v lese.

Martina

Ahoj, jmenuji se Martina a na tábory jezdím už od šesti let. 

Pracuji jako učitelka v mateřské škole. Ráda trávím čas v přírodě, s rodinou nebo přáteli, baví mě čtení, plavání a práce s dětmi.

 

 

OBLÁČEK

Michal Hurdálek ala Obláček. Věk:30. Povolání: Vychovatel v ŠD, učitel na prvním stupni ZŠ. 

Záliby: kreslení/malování, čtení, PC hry, filmy, fantasy, sci-fi, deskové a karetní hry, cyklistika, turistika, plavání. 

Co nemusím: fotbal, hip-hop, smutek, kapusta a brokolice.

 

IMA – zdravotnice

Ahoj, jmenuji se Ima, je mi 21 let a jsem studentkou Zoorehabilitace a asistenčních aktivit se zvířaty. Absolvovala jsem kurz Zdravotníka zotavovavích akcí od Českého Červeného Kříže, kurz první pomoci od Zdravotnické záchranné služby a několik dalších školení. Během střední školy jsem si zařídila praxi ve třídě dětí se speciálními vzdělávacími potřebami, kam jsem po celý rok docházela. Práce s dětmi mě baví a chtěla bych se jí věnovat i v budoucnu. Svůj volný čas ráda trávím v přírodě nebo se svými čtyřnohými miláčky. Ačkoliv vás na marodce rády přivítáme, doufám, že nás budete muset vyhledávat co nejméně. Tak pevné zdraví a ahoj na táboře.

TÝNA

Jsem Týna. Na tábor jezdím již od dětství. I přesto, že se už 2 roky nedám klasifikovat jako dítě, jezdím dál – akorát jako vedoucí. Studuji na PřF UK v Praze. 

Mezi mé záliby patří čtení, stretching a konverzace s přáteli, ráda také poznávám nové lidi. 

Pro děti nejradši připravuji program, který aktivně rozvíjí myšlení.

VALDA

Vojta neboli Valda. Jsem student molekulární biologie na PřF UK. Už od útlého dětství vyrážím každý rok na jeden až dva tábory a v přírodě se cítím jako doma. Hrozně rád vymýšlím nové světy, hry a příběhy, které rád předávám dál. Mými koníčky jsou četba, sledování filmů a seriálů, cestování a hraní her na hrdiny (RPG). Rád rozvíjím komunikaci v kolektivu a tvořím pro děti nezapomenutelné zážitky. 

Snažím se vždy pomoci a podpořím jakoukoliv neplechu 🙂 

 

JiRKA

Ahoj Jsem Jirka Jirásek. Na dětské tábory jezdím od dětství takže k nim mám dost hluboký vztah a neumím si bez nich moc léto představit. Pracovně trávím většinu roku v zahraničí, takže se rád vracím na 14 dní zpět k bezva partě lidí. Jinak miluju výšky focení, tanec, focení, tance atd.

 

VERČA

Jmenuji se Verča, je mi 21, jsem studentka a na tábory jezdím již velmi dlouho. Mám ráda přírodu a sporty – hlavně, když je u toho legrace. Ve volném času se věnuji hudbě a malování. Mám moc ráda práci s dětmi, baví mě rozvíjet jejich zájmy a talenty.

ANET

Jezdit na tábory je pro mě takovou letní tradicí už od mých pěti let. Dříve jsem si je však užívala z pozice dítěte, zatímco nyní již jako vedoucí. Mám ráda procházky v přírodě, objevování nových míst, seznamování s novými lidmi a tvoření nových vzpomínek. 

Na letošní léto se těším o to víc, že se po roce studování v zahraničí vrátím zpět a budu si moci tradičně užít letních táborových radovánek.

Honzik

Honza neboli Čahoun, jsem vyučený strojní mechanik s dálkovou nástavbou. V současnosti pracuji jako montážní zámečník – opravář hydrauliky. Již od malička jezdím na tábory. Řadu let na táborech působím jako oddílový vedoucí, dříve i na rybářském táboře. Kromě táborů vedu rybářský kroužek a pomáhám s malými hasiči v SDH. Taktéž se příležitostně starám o ratolesti příbuzenstva. 

Mezi mé koníčky patří rybaření, výlety do přírody, různé sportovní aktivity, kutilství, sledování filmů, práce s dětmi. U dětí jsem jako ve svém živlu. Jsem pro každou správnou zábavu a to vše samozřejmě se smyslem pro zodpovědnost.

 

linda

Jmenuju se Linda, je mi 21 (v době tábora už 22:(() a jsem ráda, že už po páté pojedu v létě na tábor jako oddílový vedoucí. Studuju psychologii a pracuju jako lektorka primární prevence (rizikového chování) na školách. 

Práce s dětmi a dospívajícími mě zajímá, baví a vidím v ní velký smysl. Cením si času stráveného v přírodě a navíc mezi fajn lidmi. Proto pro mě tábor k létu neodmyslitelně patří.

 

pája

Jmenuju se Pája a na tábory jezdím od mala. Naplňuje mě jak klid a příroda kolem, tak čas strávený s kamarády. Ty nejlepší, co mám jsou právě z tábor

Ráda bych ukázala i Tobě, jak se dá zažít léto, tak aby ses bavil! Tak se neboj a pojeď jo? Vidíme se v létě! ☀️

MÁJA

Ahoj! Jmenuju se Mája a na tábory jezdím od svých 9 let. Až do poslední chvíle jsem si je užívala jako dítě, teď už třetím rokem pojedu jako vedoucí. 

Taky jsem už druhým rokem studentka Managementu cestovního ruchu na Univerzitě Hradec Králové. Mimo studium si ve svém volném čase ráda zatancuju, zacvičím jógu, zahraju volejbal nebo se projdu do přírody. Taky jsem člověk, kterého málokdy potkáš bez sluchátek, bez hudby nedám skoro ani ránu. Občas vezmu do ruky i foťák, nepohrdnu ani nějakou tou počítačovou hrou.

Moc se těším, až se potkáme na letošním táboře!