Bohužel, již je tábor plně obsazen.⛱️

Chorvatsko – ostrov Pag

Znáte lepší ukončení prázdnin, před začátkem nového školního roku, než tábor u moře. Ne?

Tak pojeďte s námi na zvýhodněný třináctidenní pobyt na ostrov Pag do nejhezčího a nejkvalitnější kempu Straško, který  je umístěn ve stínu borového háje přímo na pláži. Od Novalji je vzdálen cca 1,5 km. Má dlouhou a širokou oblázkovou pláž s bazénovým komplexem, animačním programem a spousty dalšího vyžití.

Stravování: plná penze – snídaně, oběd (polévka+pečivo) odpolední svačina, večeře, pitný režim. Stravování začínáme v den příjezdu večeří a končíme v den odjezdu obědem kdy zároveň obdržíme dostatečný balíček na cestu. Je potřeba počítat s dostatkem jídla na cestu tam.

Program: bude připraven bohatý s celotáborovou hrou ( Miss, Železný muž…) s možností účasti výletu o kterém vás budeme včas informovat (výlet není zahrnut v uvedené ceně) a využití místního programu a dalších aktivit, ale hlavně na spoust legrace s báječnou partou.

Doprava: je zajištěna zkušeným a kvalitním dopravcem. Autobusy jsou vybaveny televizí, klimatizací a každý má WC, sedačky jsou polohovatelné.

Nástupní místa: Ústí nad Labem / Teplice / Praha / Brno.                                                                                  

Ve službách v ceně tábora je zajištěno: doprava tam a zpět, plná penze, pitný režim po celý den, ubytování, zdravotní a pedagogické zajištění, česky mluvící delegát, zábavný program, soutěže, ceny, diplomy, apod.

V ceně není zahrnuto: jídlo na cestu tam, táborové tričko (je možno objednat – 140,- Kč), cena za výlet, kapesné a pojištění.

Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 26 let.

Téma: Drtivá porážka / Termín: 15.8. – 27.8.2019Cena tábora:  7.960,- Kč 
Bankovní spojení: 1813325130/0600 – MONETA MONEY BANK
Variabilní symbol pro platbu: 2214
Do poznámky pro příjemce uveďte: jméno přihlášeného dítěte.

 

Přihlášky:

Elektronická přihláška na tábor

Přihláška ke stažení (*.docx)

 

Fotogalerie:

 

Potřebné informace:

Zdravotní způsobilost

Bezinfekčnost

Souhlasy, Plná moc a Prohlášení

Seznam vybavení

Táborový řád

Všeobecné podmínky atd.