Česko – Kralovice

Hledáte-li zábavný, zajímavý táborový program na léto, kde se vaše děti nebudou nudit a přivezou si spoustu zážitků, tak jste tu správně.
Dětský tábor se nachází v blízkosti malebného městečka Kralovice v okrese Plzeň-sever, od kterého je vzdálen přibližně 2 km. Tábor leží v těsné blízkosti Voleského rybníka a překvapí jeho rozlehlost, protože se nachází na ploše přibližně 300 x 300 metrů, obklopen lesy, přecházející do louky. V městečku Kralovice je letní kino a nové koupaliště, které určitě využijeme. Další dominantou okolí tábora je Mariánský Týnec, kam se jistě také vydáme. V samotném areálu je 60 chatiček pro ubytování táborníků, správní budovy – prostorná jídelna, velká kulturní místnost, budova sociálních zařízení, sportovní areál.

Ubytování: v modernizovaných čtyřlůžkových, prostorných, chatkách, vybavených novým nábytkem. V samostatných budovách jsou umývárky, WC, sprchy, jídelna, klubovna a ošetřovna.

Stravováníbude připravováno kvalitně, dostatečně a chutně v dobře vybavené kuchyni s velkou jídelnou se zkušeným a osvědčeným kuchařským týmem. (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina, večeře a druhá večeře celodenní pitný režim)                     

Program: zábavný program- MISS, Železný muž, diskotéky, hry a soutěže, zajímavé návštěvy, celodenní výlet a mnoho dalšího.     

Příplatkové akce: 

ZOO + Dinopark Plzeň – 360,-Kč

Techmania Plzeň – 330,-Kč

Air Park + Sportovní areál Zruč u Plzně  – 450,- Kč

Plzeňský pivovar – Podzemí 390,-Kč pouze pro zájemce od 15 a více let. Bližší informace, včetně ceny obdržíte v propozicích na tábor.

Uvedené příplatkové akce jsou dobrovolné a vyhrazujeme si právo změnit jednotlivé akce v případě, např. nevhodného počasí, malého zájmu táborníků….atd.

Dopravu: nám zajistí zkušený dopravce s nástupním místem, které najdete v přihlášce, nebo dle dohody.

V ceně je zajištěno: doprava autobusem, ubytování, bohatý táborový program, stravování , celodenní výlet, odměny, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, táborové, tématické triko.  

Cena nezahrnuje: příplatkové akce.

Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 17 let.

Téma: Zlatá horečka na Divokém západě / Termín: 27.7. – 10.8.2019 / Cena: 4.650,- Kč
Bankovní spojení: 1813325130/0600 – MONETA MONEY BANK
Variabilní symbol pro platbu: 4606
Do poznámky pro příjemce uveďte: jméno přihlášeného dítěte.

 

Přihlášky:

Elektronická přihláška na tábor

Přihláška ke stažení (*.docx)

 

Fotogalerie:

 

Potřebné informace:

Zdravotní způsobilost

Bezinfekčnost

Souhlasy, Plná moc a Prohlášení

Seznam vybavení

Táborový řád

Všeobecné podmínky atd.