Dětský letní tábor – Lišice 2021

Dolní Lukavice v okrese Plzeň – Jih

Hledáte-li zábavný, zajímavý táborový program na léto, kde se vaše děti nebudou nudit a přivezou si spoustu zážitků, tak jste tu správně.

Rekreační středisko se nachází v obci Lišice – Dolní Lukavice v okrese Plzeň – Jih v překrásné přírodě s čistým vzduchem v regionu přírodních krás a památek.
Chatový areál s kapacitou 160 míst je oplocen. K dispozici společenská místnost, jídelna, velké sportoviště, dětské hřiště a další venkovní prostory k využití.

Klidná odlehlá krajina.

Letní dětský tábor / Lišice

Ubytování: ve čtyřlůžkových, prostorných, chatkách, vybavených nábytkem k uložení věcí. V samostatných budovách jsou umývárny, WC, jídelna, klubovna a ošetřovna.

Stravování: bude připravováno kvalitně, dostatečně a chutně v dobře vybavené kuchyni se samostatnou jídelnou se zkušeným a osvědčeným kuchařským týmem. (Snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře a celodenní pitný režim. Dostatek ovoce, zeleniny a mléčných výrobků.)

Program: zábavný program – MISS, MISSÁK, diskotéky, zábavné hry a soutěže, zajímavé návštěvy, celodenní výlet a mnoho dalšího.

Dopravu: nám zajistí zkušený dopravce s nástupním místem, které najdete v přihlášce, nebo dle dohody.

V ceně je zajištěno: doprava autobusem, ubytování, stravování, bohatý táborový program, celodenní výlet, odměny, závěrečný raut, odborný pedagogický a zdravotnický dozor, táborové, tematické triko.

Cena nezahrnuje: příplatkové akce se budou konat pouze v případě příznivé epidemiologické situace s Covid-19.  Informace budou uvedeny nejpozději v propozicích tábora.

Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 17 let. (tj. ročníky 2004-2015)

Téma: Willy Wonka, aneb poslední čokoláda na světě

Termín: 31.7. – 14. 8. 2021

Základní cena: 5.300,- Kč

Přihláška odkaz: zde

Bankovní spojení: 1813325130/0600 – MONETA MONEY BANK
Variabilní symbol pro platbu: 2021
(Do poznámky pro příjemce uveďte: jméno přihlášeného dítěte)

Fotogalerie:

 

Další potřebné informace: