Tábor je již v plném proudu. Aktuality z tábora najdete zde.

Itálie – Lido Adriano

Jen co dostanete vysvědčení, můžete s námi hned vyrazit na skvělý tábor do Itálie – Lida Adriana do Residence Belvedere, která je od pláže vzdálena 50 m pouze travnatou plochou. Součástí ubytovacího areálu je bazén včetně brouzdaliště se skluzavkou.

Ubytování: 4–6 lůžkový apartmán je složen z manželské ložnice s balkonem, menším pokojem s dvěma postelemi, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, koupelnou, WC a terasou.

Stravování: strava je zajištěna 5 x denně přímo z vlastní kuchyně formou servírované plné penze a pitným režimem.

Doprava: je zajištěna zkušeným a kvalitním dopravcem a autobusy jsou vybaveny televizí, klimatizací a každý má WC, sedačky jsou polohovatelné.

Nástupní místa: Ústí n/L / Teplice / Cheb.         

Program: MISS, Železný muž, karneval, celotáborová hra Bludný Holanďan a hlavně báječné soutěže a koupání v moři. Navíc přijedeme na tradiční růžový italský víkend, kde v celém městečku na vás bude čekat skvělá atmosféra a zábava.

V ceně  je zajištěno: doprava tam a zpět / plná penze, pitný režim po celý den / ubytování na 4-6ti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením /zdravotní a pedagogické zajištění / česky mluvící delegát / zábavný program- MISS, Železný muž, diskotéky v areálu, hry a soutěže, apod. 

V ceně není zahrnuto: návštěva MIRABILANDIA / cestovní pojištění, jídlo a pití na cestu tam a zpět ( začínáme večeří v den příjezdu a končíme oběděm (Balíček) + balíček na cestu zpět v den odjezdu), kapesné / táborové tričko. 

Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 26 let.

Celotáborová hra: Bludný HolanďanTermín: 28.6. – 7.7.2019Cena: 6.400,- Kč
Bankovní spojení: 1813325130/0600 – MONETA MONEY BANK
Variabilní symbol pro platbu: 2505
Do poznámky pro příjemce uveďte: jméno přihlášeného dítěte.

 

Přihlášky:

Elektronická přihláška na tábor

Přihláška ke stažení (*.docx)

 

Fotogalerie:

 

Další potřebné informace:

Zdravotní způsobilost

Bezinfekčnost

Souhlasy, Plná moc a Prohlášení

Seznam vybavení

Táborový řád

Všeobecné podmínky atd.