Česko | Kralovice

Hledáte-li zábavný, zajímavý táborový program na léto, kde se vaše děti nebudou nudit a přivezou si spoustu zážitků, tak jste tu správně.
Dětský tábor se nachází v blízkosti malebného městečka Kralovice v okrese Plzeň-sever, od kterého je vzdálen přibližně 2 km. Tábor leží v těsné blízkosti Voleského rybníka a překvapí jeho rozlehlost, protože se nachází na ploše přibližně 300 x 300 metrů, obklopen lesy, přecházející do louky. V městečku Kralovice je letní kino a nové koupaliště, které určitě využijeme. Další dominantou okolí tábora je Mariánský Týnec, kam se jistě také vydáme. V samotném areálu je 60 chatiček pro ubytování táborníků, správní budovy – prostorná jídelna, velká kulturní místnost, budova sociálních zařízení, sportovní areál.
Čekat na vás bude bohatý celotáborový program, celodenní výlet, zajímavé a zábavné návštěvy, odměny, ceny. Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 17 let.

Téma: Zlatá horečka na Divokém západě

Termín: 27.7. – 10.8.2019

Cena tábora je 4.650,- Kč

V ceně je: doprava autobusem, ubytování, bohatý program, stravování (3x denně + svačina + druhá večeře, pitný režim), celodenní výlet, odměny, odborný dozor

Cena nezahrnuje: zajímavé příplatkové akce (bližší informace obdržíte v propozicích na tábor)

 

Přihláška

Elektronická přihláška na tábor

Přihláška ke stažení (*.docx)

 

Fotogalerie

 

Potřebné informace:

Zdravotní způsobilost

Bezinfekčnost

Souhlasy

Seznam vybavení

Táborový řád

Všeobecné podmínky atd.