Tak toto je náš tým, který se o Vás stará. A to zdaleka nejsme všichni 😉

Bohuna – Velkej Bohouš / hlavní vedoucí Klárka – Malej Bohouš / hlavní vedoucí
je nejstarším článkem táborového týmu a babičkou čtyř skvělých vnoučátek od svých dvou dcer. Pracuje jako realitní makléř. Ve volných chvílích si ráda zajde do divadla, koncerty a věnuje se kulturním programům.  Každoročně s každým táborem se vrací do dětství, kde pravděpodobně vznikla láska k táborům. Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT. Moc dobře, ale ví, že bez správného týmu táborových lidiček, by tábor nemohl fungovat. na tábory jezdí od doby, kdy jako dítě mohla. Přes oddílovou vedoucí, člena štábu se připravuje jednou nastoupit jako hlavní vedoucí k převzetí táborů. Vystudovala zdravotní školu a začala studovat pedagogiku volného času. Je držitelem osvědčení k výkonu funkce hlavního vedoucího od MŠMT. Další zkušeností je práce v restauračních zařízení. V současné době je na mateřské dovolené a věnuje se svým dvěma  synům. Má pozitivní povahu a vše se snaží v životě řešit s nadhledem a úsměvem.
   
Kuba – Jaman / hlavní štáb – Bambusárna Tomáš – Stróža / hlavní štáb Bambusárna
je zaměstnán jako řidič zásobování. Mezi jeho záliby a koníčky, patří cyklistika – aktivně a příležitostně horolezectví, turistika a sjíždění řek. Největší láskou je jeho malá dcerka. Na více zálib vzhledem k vytíženosti v zaměstnání nemá moc času. O to víc se těší, že využije své aktivity s dětmi na táboře. vystudoval archeologii na Západočeské universitě v Plzni a v současné době je zaměstnán u Policie české republiky-Zajímá se o historii a je velkým sportovcem. Hraje závodně futsal, někdy si skočí na tenisové kurty, jezdí na bruslích a v zimě snowboard. Má rád dobrou a kvalitní zábavu a to i při dobrém filmu. Je dlouhodobou součástí našeho táborového týmu.
Iva / hlavní štáb – Bambusárna  Kikina / hlavní štáb – Bambusárna
vystudovala na Střední pedagogické škole v Litoměřicích obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní pracuje jako učitelka v Mateřské škole. Deset let se věnovala tanci v tanečním klubu, kde nyní působí jako trenérka. Kromě tancování jí baví zpěv a práce s dětmi. Má ráda legraci a je dobrou parťačkou s odpovědností jí vlastní. Zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte a vedoucího jsou dobrou průpravou člena štábu v našem týmu. odchovanec tábora od dítěte až po dospěláka, dnes již maminka malé dcerky. Je absolventkou Střední škole Automobilní v Holicích – Silniční doprava v současné době na mateřské dovolené. Mezi aktivní koníčky patří volejbal a Zumba, které se věnuje tři roky. Človíček léta oddaný táborům s pozitivním přístupem k dětem, stále se usmívající je pozitivním a kladným článkem do našeho týmu, neboť zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte a vedoucího jsou dobrou průpravou člena štábu v našem týmu.
   
Barča / oddílová vedoucí Marťa / oddílová vedoucí
studuje bakalářské studium na univerzitě Hradec králové předškolní pedagogiku a už učí v mateřské škole od střední školy chodila na různé dobrovolnické akce pro děti do dětských domovu nebo doučovat děti. Závodně hrála volejbal, teď již jen rekreačně. Mezi další zájmy a záliby patří jízda na bruslích, návštěva koncertů a festivalů a procházky s její láskou pejskem – stafordkou. Děti z mladších oddílů je určitě nebudou nudit. prošla na táborech od dítěte až po vedoucí a jak se říká, to jsou nejlepší vedoucí. Maturovala na osmiletém Gymnáziu Jateční v Ústí nad Labem, pokračuje na Policejní akademii v Praze. Zpěv, hudba a dobrá zábava společně se sportovním aerobikem, kterému se věnuje deset let, jsou dobrým předpokladem práce v našem týmu. Hodiny aerobiku jistě najdou své uplatnění v našich táborových aktivitách.
   
Jirka – Kvaky / oddílový vedoucí Jirka – Kočis / oddílový vedoucí
pracuje jako vedoucí výroby vakuového lití ve firmě Materiallise. Je sportovně založen s velkým smyslem pro humor a rád se podílí na společenských aktivitách. Tvrdí o sobě, že spíš flegmatik a nějak nic moc jej nerozhází a doufá, že po absolvování tábora, to zůstane stejné. Velkým koníčkem je jízda na čtyřkolce, má rád přírodu, zvířata a vlastní také čtyřnohého kamaráda border kolii a jmenuje se Antony. Věnuje se rá d military a také se účastnil larpových událostí. Takže vedoucí jak má být. vyučený kuchař na hotelové škole v Teplicích v současné době pracuje jako operátor CNC strojů v jedné velké firmě. Má rád a tudíž se zajímá o přírodu, turistiku, různé sporty, dobrou muziku a filmy. Nejvíce ale je zapálen pro práci s dětmi na táborech a jeho dlouhodobá táborová zkušenost mluví sama za sebe.Jsem pro každou srandu a táborové soutěžení a zápolení.
   
Tom – Shaman / oddílový vedoucí Nikča / oddílová vedoucí
je další posila v našem týmu parťáků z Holic. V současné době pracuje jako řidič v mezinárodní kamionové dopravě. Má rád sport a tvrdí, že už mu to tolik nejde, ale na táboře to s dětmi pořádně rozpálí a to hlavně fotbal, basketbal, tenis a hokej. Ale tak nějak vlastně každý pohybový sport. K tomu jezdí na kole a chodí na túry. S úsměvem vstává s úsměvem chodí spát. po ukončení studií pracuje jako asistent pedagoga na základní škole. Několik let pomáhala s vedením dětí u hasičů a na dětském táboře tudíž má s dětmi bohaté zkušenosti. Mezi její velké záliby patří cestování, čtení a organizování různých akcí, takže zábava a společenské hry jsou na táboře jako když najdeš. A pokud se k tomu přidá i její vášeň pro dobré jídlo, tak budou děti baštit jako o závod. Je přátelská a ráda si jde za svým cílem a je pro každou legraci.
   
Marek – Truhlik / oddílový vedoucí Honza – Lepšoun / oddílový vedoucí
od dítěte až po dospěláka, došel na pozici vedoucího, kde se mu budou hodit zkušenosti z dětských let na táboře. Je studentem na Střední škole veřejnoprávní TRIVIS v Ústí nad Labem a chtěl by  být vyšetřovatel. Mezi oblíbené koníčky patří jízda na kole, sport, vaření a cestování a  jeho cílem je jednou procestovat Anglii. Vedoucí chce být proto, neboť mu náš tábor přinesl  hodně a chtěl by zůstat co nejdéle a předat své zkušenosti a zážitky dalším táborníkům, kde může být sám sebou a bere tábor jako svou druhou rodinu. Je kamarádský, společenský a nezkazí žádnou legraci. vyučený strojní mechanik s dálkovou nástavbou v současnosti pracuje jako montážní zámečník – opravář hydrauliky. Řadu let na táborech jako jako oddílový vedoucí a navíc a ještě i jako oddílový vedoucí na rybářském táboře. Kromě táborů občasně vypomáhá na rybářském kroužku a taktéž se příležitostně stará o ratolesti příbuzenstva. Mezi koníčky patří rybaření, výlety do přírody, různé sportovní aktivity, kutilství, sledování filmů, práce s dětmi. U dětí je jako ve svém živlu. Je pro každou správnou zábavu a to vše samozřejmě se smyslem pro zodpovědnost.
   
 
Marek – Roubík / oddílový vedoucí  
je dalším budoucím vedoucím, který vyrostl na našich táborech a v nové táborové pozici pomocného vedoucího bude se svým parťákem Markem. Je studentem na střední průmyslové škole Resslova v Ústí nad Labem –  obor informační technologie. Mezi  koníčky patří práce s počítači a hraním videoher, sport a airsoft. Navíc se zajímá o psychologii a zdravovědu a  rád pořádá zábavné a poučné aktivity. Je to velký komik, který umí naslouchat ostatním. Rád pomůže s každým problémem a hlavně od každého případného smutku.  
   
František – Fany / hlavní kuchař Annie – Ený / kuchařka
vyučený kuchař, pracuje v Praze jako zástupce šéfkuchaře v staročeské kuchyni v řetězci Ambiente. Ve svém volném čase hraje jako didzej, je pro každou srandu a pobavení, má rád fitness, extrémní a bojové sporty, edm (elektronic dance music), tanec a proto je jeho tělo pořád v pohybu. 10 let se starala o to aby měli lidi skvělý servis v restauraci a kavárně a jako obsluha jsem byla vtipná. Vše se jednou změní a teď má na starosti aby všechny firmy, restaurace a živnostníci dodržovali bezpečnost práce na pracovišti. Má ráda tanec a hudbu poslouchá 24/7. Basy jsou tlukotem jejího srdce. Dělá si často srandu sama ze sebe a snaží se vše brát pozitivně a ráda se zasměje. Smích prodlužuje život… nebo ne???
   
 
Markéta – Mekynka / hlavní zdravotník  

vystudovala zdravotní školu v Teplicích a zdravotnického záchranáře a této profesi se věnuje. Je maminkou dvou dětí a v současné době je na mateřské dovolené. K jejím zálibám a koníčkům patří motorky, lyžování, bruslení a má ráda retro ve všech podobách. Je zásadová, zodpovědná s veselou a pozitivní povahou.