Tak toto je náš tým, který se o Vás stará. A to zdaleka nejsme všichni 😉

Iva / hlavní štáb – Bambusárna  Kikina / hlavní štáb – Bambusárna
vystudovala na Střední pedagogické škole v Litoměřicích obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní pracuje jako učitelka v Mateřské škole. Deset let se věnovala tanci v tanečním klubu, kde nyní působí jako trenérka. Kromě tancování jí baví zpěv a práce s dětmi. Má ráda legraci a je dobrou parťačkou s odpovědností jí vlastní. Zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte a vedoucího jsou dobrou průpravou člena štábu v našem týmu. odchovanec tábora od dítěte až po dospěláka, absolventka na Střední škole Automobilní v Holicích – Silniční doprava. Mezi aktivní koníčky patří volejbal a Zumba, které se věnuje tři roky. Človíček léta oddaný táborům s pozitivním přístupem k dětem, stále se usmívající je pozitivním a kladným článkem do našeho týmu, neboť zkušenosti nastřádané na táborech v pozici dítěte a vedoucího jsou dobrou průpravou člena štábu v našem týmu.
Kuba – Jaman / hlavní štáb – Bambusárna Jan Brda – Brtník / hlavní štáb Bambusárna
je zaměstnán jako řidič zásobování. Mezi jeho záliby a koníčky, patří cyklistika – aktivně a příležitostně horolezectví, turistika a sjíždění řek. Na více zálib vzhledem k vytíženosti v zaměstnání nemá moc času. O to víc se těší, že využije své aktivity s dětmi na táboře. vystudoval Masarykovu Univerzitu v Brně, obor tělesná výchova a sport. Od roku 2005 je stálým táborovým inventářem, kde kromě kuchařky, správce a uklízečky zastával takřka všechny funkce, včetně oddílového vedoucího až po hlavase. Je velký pohodář s obrovským smyslem pro humor a pro každou “špatnost.”, která děti zabaví. Při organizaci tábora zastává pravidlo – Nemožné ihned, zázraky do tří dnů.
Tom / hlavní štáb – Bambusárna Marťa / oddílová vedoucí
prošla na táborech od dítěte až po vedoucí a jak se říká, to jsou nejlepší vedoucí. Maturovala na osmiletém Gymnáziu Jateční v Ústí nad Labem, pokračuje na Policejní akademii v Praze. Zpěv, hudba a dobrá zábava společně se sportovním aerobikem, kterému se věnuje deset let, jsou dobrým předpokladem práce v našem týmu. Hodiny aerobiku jistě najdou své uplatnění v našich táborových aktivitách.
Jirka – Kvaky / oddílový vedoucí Jirka – Kočis / oddílový vedoucí
pracuje jako vedoucí výroby vakuového lití ve firmě Materiallise. Je sportovně založen s velkým smyslem pro humor a rád se podílí na společenských aktivitách. Tvrdí o sobě, že spíš flegmatik a nějak nic moc jej nerozhází a doufá, že po absolvování tábora, to zůstane stejné. Velkým koníčkem je jízda na čtyřkolce, má rád přírodu, zvířata a vlastní také čtyřnohého kamaráda border kolii a jmenuje se Antony. Věnuje se rá
d military a také se účastnil larpových událostí. Takže vedoucí jak má být.
vyučený kuchař na hotelové škole v Teplicích v současné době pracuje jako operátor CNC strojů v jedné velké firmě. Má rád a tudíž se zajímá o přírodu, turistiku, různé sporty, dobrou muziku a filmy. Nejvíce ale je zapálen pro práci s dětmi na táborech a jeho dlouhodobá táborová zkušenost mluví sama za sebe.Jsem pro každou srandu a táborové soutěžení a zápolení.
Honza – Lepšoun / oddílový vedoucí Nikča / oddílová vedoucí
vyučený strojní mechanik s dálkovou nástavbou v současnosti pracuje jako montážní zámečník – opravář hydrauliky. Řadu let na táborech jako jako oddílový vedoucí a navíc a ještě i jako oddílový vedoucí na rybářském táboře. Kromě táborů občasně vypomáhá na rybářském kroužku a taktéž se příležitostně stará o ratolesti příbuzenstva. Mezi koníčky patří rybaření, výlety do přírody, různé sportovní aktivity, kutilství, sledování filmů, práce s dětmi. U dětí je jako ve svém živlu. Je pro každou správnou zábavu a to vše samozřejmě se smyslem pro zodpovědnost. po ukončení studií pracuje jako asistent pedagoga na základní škole. Několik let pomáhala s vedením dětí u hasičů a na dětském táboře tudíž má s dětmi bohaté zkušenosti. Mezi její velké záliby patří cestování, čtení a organizování různých akcí, takže zábava a společenské hry jsou na táboře jako když najdeš. A pokud se k tomu přidá i její vášeň pro dobré jídlo, tak budou děti baštit jako o závod. Je přátelská a ráda si jde za svým cílem a je pro každou legraci.
Marek – Truhlik / oddílový vedoucí
od dítěte až po dospěláka, došel na pozici vedoucího, kde se mu budou hodit zkušenosti z dětských let na táboře. Je studentem na Střední škole veřejnoprávní TRIVIS v Ústí nad Labem a chtěl  být vyšetřovatel. Mezi oblíbené koníčky patří jízda na kole, sport, vaření a cestování a  jeho cílem je jednou procestovat Anglii. Vedoucí chce být proto, neboť mu náš tábor přinesl  hodně a chtěl bych zůstat co nejdéle a předat své zkušenosti a zážitky dalším táborníkům, kde může být sám sebou a bere tábor jako svou druhou rodinu. Je kamarádský, společenský a nezkazí žádnou legraci.
František – Fany / hlavní kuchař
vyučený kuchař, pracuje v Praze jako zástupce šéfkuchaře v staročeské kuchyni v řetězci Ambiente. Ve svém volném čase hraje jako didzej, je pro každou srandu a pobavení, má rád fitness, extrémní a bojové sporty, edm (elektronic dance music), tanec a proto je jeho tělo pořád v pohybu.
Honza – Rulík / zdravotník Lenka / zdravotnice
je cévním chirurgem v Nemocnici Pardubice. Poslední dva roky jezdil s přítelkyní jako zdravotník do Kralovic a jelikož to byla vždycky sranda, rozhodl se, že dva týdny budou s Léňou k dispozici pro naše táborové pacienty, když samozřejmě doufá, že jich bude co nejméně. Aktivně florbal, pasivně hokej, a když už zbyde volný čas tak si přečte fantasy, pustí komedii nebo si zahraje něco na počítači. je studentem 5. ročníku Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové v oboru všeobecné lékařství. Jako zdravotník má několika násobné zkušenosti na táborech, je členem instruktorů první pomoci ve spolku mediků a vyučuje první pomoc dětem na základních školách. Přátelská povaha, smysl pro humor a akce – týmový hráč, jsou přirozenou vlastností naší nové zdravušky.