Kamaráde Domiňáku, vítej na našich stránkách!

Pro rok 2019 jsme opět připravili tři úžasné tábory s velmi zajímavou tématikou, v Itálii, v Chorvatsku a v oblíbených Kralovicích. Myslíte si, že je na tábory 2019 ještě čas? Tak není a již teď si můžete zajistit své místo na našich táborech o velkých prázdninách 2019.

Jen co dostanete vysvědčení, můžete s námi hned vyrazit na skvělý tábor do Itálie – Lida Adriana do Residence Belvedere, která je od pláže vzdálena 50 m pouze travnatou plochou. Součástí ubytovacího areálu je bazén včetně brouzdaliště se skluzavkou. Připraven bude bohatý program – MISS, Železný muž, karneval, celotáborová hra a hlavně báječné soutěže a koupání v moři. Navíc přijedeme na tradiční růžový italský víkend, kde v celém městečku na vás bude čekat skvělá atmosféra a zábava. Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 26 let.

Hledáte-li zábavný, zajímavý táborový program na léto, kde se vaše děti nebudou nudit a přivezou si spoustu zážitků, tak jste tu správně. Dětský tábor se nachází v blízkosti malebného městečka Kralovice v okrese Plzeň-sever, od kterého je vzdálen přibližně 2 km. Tábor leží v těsné blízkosti Voleského rybníka a překvapí jeho rozlehlost, protože se nachází na ploše přibližně 300 x 300 metrů, obklopen lesy, přecházející do louky. V městečku Kralovice je letní kino a nové koupaliště, které určitě využijeme. Další dominantou okolí tábora je Mariánský Týnec, kam se jistě také vydáme. V samotném areálu je 60 chatiček pro ubytování táborníků, správní budovy – prostorná jídelna, velká kulturní místnost, budova sociálních zařízení, sportovní areál. Čekat na vás bude bohatý celotáborový program, celodenní výlet, zajímavé a zábavné návštěvy, odměny, ceny. Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 17 let.

Znáte lepší ukončení prázdnin, před začátkem nového školního roku, než tábor u moře. Ne? Tak pojeďte s námi na zvýhodnění třináctidenní pobyt na ostrov Pag do nejhezčího a nejkvalitnější kempu Straško s bazénovým areálem, animačním programem a spousty dalšího vyžití. Můžete se navíc těšit na bohatý program, včetně MISS, Železného muže, diskotéky, karneval, na celotáborovou hru, ale hlavně na spoustu legrace s báječnou partou.Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 26 let.

Pořádáme letní dětské tábory a plánuje do svého programu i další celoroční akce a na Vás záleží, co se uskuteční. Tábor co tábor, nové téma celotáborové hry. Plno zábavy a zážitků, vždy bohatý program. Rozesmějeme a zabavíme Vaše děti.

Napište nám do níže uvedeného formuláře Vaše požadavky a přání. Budeme je respektovat a vyjdeme Vám vstříc. Jsme tu pro Vás.